کد خبر: 821076 A

خانپور خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در 6 ماهه امسال با کمک این شرکت و به‌منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای صنعتی و خدماتی در 26 نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا خانپور روز پنجشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان، معرفی کالاها و خدمات جدید شرکت ها، ایجاد پیوند و زمینه های همکاری های آتی چون مشارکت ، سرمایه گذاری، انتقال تکنولوژی میان واحدهای تولیدی و فراهم نمودن زمینه‌های فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف انجام می‌شود.

وی افزود: از 26 نمایشگاه داخلی و خارجی، بیش از 140 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در 19 نمایشگاه داخلی و 7 نمایشگاه خارجی‌حضور داشتند که در کشورهای اسپانیا، ترکیه،چین، امارات، عراق و سوریه برگزار شده بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ادامه داد: در شش ماهه دوم سالجاری این روند ادامه خواهد دارد و  این شرکت اعزام واحدهای تولیدی را به حدوداً 30 نمایشگاه داخلی و 10 نمایشگاه خارجی در دستورکار خود قرارداده است.

خانپور تصریح کرد: در طول  هشت سال گذشته و با همت شرکت شهرک های صنعتی استان، یک هزار و 128 واحد تولیدی، صنعتی، صنفی و خدماتی در بیش از 215 نمایشگاه داخلی و خارجی حضور فعال داشتند.

این مسئول با اشاره به حمایتهای این شرکت از واحدهای تولیدی گفت:  در این راستا شرکت شهرک های صنعتی استان ۵۰ درصد هزینه های حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های  داخلی و خارجی را از سقف 10 میلیون ریال تا 100 میلیون ریال به عنوان تشویق و جذب واحدهای تولیدی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی و کمک به توسعه بازار آنها پرداخت می کند.

استان قزوین ترکیه سرمایه گذاری سوریه صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر