کد خبر: 820259 A

در همایش پلیس، امنیت و اصناف آبیک مطرح شد؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک گفت: به ازای هر پنج خانوار در شهر آبیک، یک واحد صنفی فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، همایش پلیس، امنیت و اصناف به مناسبت هفته ناجا در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی فرهنگسرای باران آبیک با حضور حجت الاسلام سیدمحمد حسینی میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک، سعید احمدزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک، سرهنگ مجید حسنوند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبیک و مسئولان دیگر و جمعی از اصناف برگزار شد.

حجت الاسلام سیدمحمد حسینی میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک در این همایش گفت: باید حواسمان باشد که کار دنیا دست خدای متعال است و موفق آن کسی نیست که دو لا و پهنا با مردم حساب می‌کند چرا که خدا آگاه است و پاسخ این عملش را خواهد داد.

وی افزود: هرکسی به غیر خدا و روی توانمندی‌های خود حساب کند، فردی ناتوان است.

وجود 3400 واحد صنفی در آبیک

مرتضی نعمتی رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان آبیک در این همایش اظهار کرد: در شهرستان آبیک حدود سه هزار و 400 واحد صنفی فعال  وجود دارد که با واحدهای صنفی غیر مجاز، تعداد واحدها به سه هزار و 700 تا 800 نفر می‌رسد.

وی افزود: در شهر آبیک با توجه به تعداد واحدهای صنفی مذکور، به تعداد  هر پنج خانوار یک واحد صنفی در این شهرستان وجود دارد.

این مسئول اداره داد: از کسبه درخواست می‌شود مسائل امنیتی نیروی انتظامی در زمان کسب و تعطیلی واحد صنفی را رعایت کنند تا مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

در پایان این همایش از اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی نمونه و همچنین پلیس‌های تخصصی برتر شهرستان آبیک با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان امام جمعه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فرمانده نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر