کد خبر: 820179 A

مدیر جهاد کشاورزی کرج:

مدیر جهاد کشاورزی کرج از تقویت تعاونی های روستایی در بخش کشاورزی خبرداد و گفت: آموزه های دینی ما اهمیت جایگاه تعاونی ها را برشمرده و خواستار استفاده از ظرفیت‌ این تشکل‌ها در همه بخش‌های اقتصادی بویژه کشاورزی شده است.

به گزارش ایلنا، اسماعیل صارمی در دیدار با نمایندگان تشکل‌ها و مسئولان تعاونی روستایی استان البرز از با تشریح فعالیت‌های دیگر تشکل‌ها در نقاط مختلف کشور اظهار داشت: ظرفیت‌های قانونی فرصت‌های زیادی برای این تشکل‌ها بخصوص در بخش کشاورزی قائل شده است به همین خاطر با یک برنامه ریزی و تعامل بین بخشی و پیگیری‌های مطالبات تعاونی‌ها و توانمند کردن آنها به اهداف توسعه ای در بخش کشاورزی خواهیم رسید.

وی افزود: تعاونی های روستایی بعنوان یکی از بازوهای توانمند بخش کشاورزی در زنجیره تولید میتوانند جایگاه واقعی خود را پیدا کنند. 

صارمی با بیان اینکه مجموعه مدیریتی جهاد کشاورزی آمادگی دارد زمینه و بستر کار تشکلها را باهدف تقویت بنیه بهره برداران فراهم کند. اظهار داشت: برای بها دادن به تولید در بخش کشاورزی و از بین بردن واسطه های متعدد  و عرضه مستقیم تولیدات، ایجاد بازارچه های محصولات کشاورزی را باحضور  تولیدکنندگان این بخش در دستور کار داریم.

وی در پایان طرح الگوی کشت را یکی از سیاست‌های محوری جهاد کشاورزی عنوان کرد و از تعاونی های روستایی بویژه تعاونی تولید ماهدشت خواست که در اجرایی کردن این طرح، مجموعه جهاد کشاورزی را با هدف تامین امنیت غذایی مورد نیاز جامعه، کمک کنند.

جهاد کشاورزی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر