کد خبر: 819698 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از تصویب سرمایه گذاری خارجی 111میلیون و 985 هزاردلاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان شهریورماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست هیئت مدیره، اظهار کرد:12 طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 116میلیون و 283هزاردلار برای اجرا در استان مصوب شده که بیش از 96 درصد سرمایه مصوب این طرح ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.  

وی افزود: 4 طرح صنعتی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 111میلیون و 985 هزاردلار و اشتغال زایی مستقیم برای 440 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریورماه مصوب شد. 

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه تمایل سرمایه‌گذاران خارجی نسبت به سال قبل بیشتر شده ادامه داد: ظرفیت های اقتصادی استان باعث شده مراودات تجاری از سوی کشورهای همسایه ها بیشتر شود و برای سرمایه گذاری و تعاملات بیشتر سرمایه گذاری کنند. 

وی تأکید کرد: روند رشد و توسعه واحدهای صنعتی پیشرفت داشته و بسترسازی مناسبی که در شکل گیری آن موثر بوده تصمیم گیری های متوازنی بوده که در استان اجرایی شده است. 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه امکانات و ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت ایجاد تولید و اشتغال بیشتر استفاده می کنیم تا شاهد تحولات بیشتری در حوزه صنعت باشیم.

استان خراسان رضوی اشتغال دلار سرمایه سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر