کد خبر: 819409 A

در شهر کرج؛

دبیر عکسواره "علم را به من بسپار" از برگزاری این مسابقه در دو بخش آزاد و موبایل با موضوع اربعین و دفاع مقدس، خبر داد..

به گزارش ایلنا، فرشته پورجعفر با اشاره به برگزاری عکسواره "علم را به من بسپار"، گفت: این عکسواره در دو بخش آزاد و موبایل با موضوع اربعین و دفاع مقدس برگزار مى شود.

به قوانین عکسواره (مسابقه عکاسی در سطح شهر کرج) اشاره کرد و افزود: شرکت در این عکسواره برای همگان آزاد است و محدودیت سنی ندارد.

این مسئول با بیان اینکه  آخرین مهلت ارسال آثار  30 مهرماه 98 است، تصریح کرد: افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه 11 لغایت 13 آبان ماه می باشد.

دبیر این جشنواره بیان کرد: هر عکاس می‌تواند حداکثر 4 فریم عکس در هر بخش به دبیرخانه عکسوارهارسال کند.

پورجعفر یادآور شد: عکس‌ها می بایست با فرمت jpeg در اندازه‌ی، ضلع کوچک حداقل 2450 پیکسل و حداکثر حجم فایل 3 مگابایت، بر روی سایت عکسواره بارگذاری شوند.

وى خاطرنشان کرد: عکس‌ها باید دارای عنوان بوده و اطلاعات مربوط به مکان و زمان عکس‌برداری در هنگام بارگذاری در سایت عکسواره در قسمت توضیحات درج شوند.

 وى افزود: دریافت آثار تنها از طریق سایت عکسواره به نشانی www.karaj.ir امکان‌پذیر است و برای ارسال آثار باید در سایت عکسواره ثبت نام و طبق دستور کار درج شده در سایت عمل کنید.

وی با بیان اینکه عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ی تصویری باشند، ادامه داد: دبیرخانه‌ عکسواره از پذیرش آثار بر روی دیسک یا به هر صورتی غیر از بارگذاری در سایت عکسواره، معذور است .

به گفته دبیر جشنواره، برای تمام هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه راه پیدا می‌کند، گواهی شرکت در عکسواره اهدا خواهد شد و آثار برگزیده جوایز نفیس اهداء می شود.

 

شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر