کد خبر: 819364 A

طرح مازندران پاک اجرا شد؛

به همت انجمن توسعه پایدار آلاشت و فرمانداری شهرستان سوادکوه در استان مازندران مرحله هفتم پاکسازی محیط زیست درچند نقطه از محور پل سفید، زیرآب و آلاشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم دوستداران محیط زیست و اعضای انجمن توسعه پایدار الاشت و برخی از اعضای شورای شهر آلاشت حضور داشتند.
 
هوشنگ ولدی مدیر انجمن توسعه پایدار آلاشت در همین باره به خبرنگار ایلنا گفت: خطر جدی آلودی محیط زیست و وجود شکارچیان متعدد جنگل های منطقه سواد کوه را تهدید می‌کند.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان این منطقه شکار را تفریح خود می‌دانند، افزود: در درجه اول مدیران شهری ما باید آموزش ببینند و در قدم بعدی آموزش‌ها باید به شهروندان داده شود.
 
وی همچنین با اشاره به ایجاد مشکلات فراوان برای دامداران منطقه خاطر نشان کرد: بخش بزرگی از دام  استان در منطقه سواد کوه است و عدم نظارت صحیح بر وضعیت بهداشتی جنگل ها و مراتع سواد کوه مشکلات جدی برای دامداران منطقه بودجود آورده است.
 
 انجمن توسعه پایدار متشکل از شهروندان این منطقه است که برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از بین رفتن گونه های مختلف جانوری و گیاهی منطقه سواد کوه تلاش می‌کند.

توسعه پایدار جنگل دوستداران محیط زیست شورای شهر محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر