کد خبر: 818553 A

معاون پارلمانی رئیس جمهور در قزوین:

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رفق و مدارا یکی از مولفه های جامعه محور و مورد تاکید پلیس است و رفتار پلیس ما در کشور از نمونه های مثال زدنی در این باره است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار قزوین، دادستان قزوین، نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان قزوین در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین برگزار شد.

حسینعلی امیری بیان کرد: هفته نیروی انتظامی با هفته دفاع مقدس از جهت زمانی تقارن دارد. هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها، ایثارها و مجاهدت انسان های شریف، رشید و متعهدی بود و هست که در طول دوره دفاع مقدس ولایت و عبودیت را به منصه ظهور گذاشتند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد:  قانون مداری یکی از مهمترین مولفه هایی است که در جامعه در حال اجراست و پلیس ما یک پلیس قانونمدار است و مهمترین دغدغه و نقشه راه پلیس همین قانون مداری است.

امیری افزود : مردمی که هنوز از مسایل ناشی از انقلاب و توطئه گروهک ها و مشکلات داخلی در بخشی از کشور ایران خارج نشدند با ارتش دشمن تا دندان مسلح بعثی مواجه شدند و این در حالی است که با هجمه و حمله استکبار جهانی و 36 کشور در نبرد نابرابری مواجه بودند که رژیم بعث را از لحاظ نیروی انسانی و ابزار نظامی حمایت می کردند. به گونه‌ای که ضرادخانه ها و کارخانه های تولید مواد شیمیایی و سازنده تانک ها و توپ ها و موشک های دوش انداز و غیره توسط دشمنان ما در اختیار دشمنان بعث قرار می گرفت.

امیری افزود: اگر نگاهی به این جنگ داشته باشیم، حقیقتا با عشق و ایثار و فداکاری توانستیم بر تسلیحات نظامی این دشمنان پیروز شدیم و نهایت شاهد اقتدار و پیروزی در صحنه های اخلاقی، معنوی و نطامی بوده ایم.

امیری اضافه کرد: یک نگاهی که به ارتباط پلیس در جامعه انداخته می شود این است که نقش پلیس نقش برخوردی و قوه قهریه است. در حالی که ماموریت پلیس پیشگیرانه است و امروز پلیس با نگاه جامعه محور در توسعه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و غیره نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

ایران اسلامی بسیج رئیس جمهور قانون مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر