کد خبر: 818257 A

پرهام جانفشان:

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: با هماهنگی و توان حداکثری فعالان حوزه گردشگری ۵٠٠ هزار گردشگر نوروزی را در پایتخت فراهم کنیم.

به گزارش ایلنا، پرهام جانفشان در مراسم تقدیر از فعالان حوزه گردشگری که هتل پارسیان اوین برگزار شد اظهارداشت: ظرفیت خالی مراکز اقامتی تهران در ایام نوروز این امکان را فراهم می‌کند تا دفاتر خدمات مسافرتی با قیمت رقابتی بسیار پایین بسته‌های سفر به تهران را عرضه کنند.

جانفشان با بیان اینکه افق سال ۱۴۰۰ در تهران رسیدن به یک‌میلیون گردشگری نوروز است، افزود: با تشکیل اتاق فکر گردشگری در آینده بسیار نزدیک کار هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی برای نوروز سال ۹۹ را انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به ظرفیت جشنواره‌های فجر در گردشگری رویدادها در استان تهران گفت: اگر در حوزه‌های مختلف  گردشگری فعال باشیم می‌توانیم کنار صادرات فرهنگی درآمد اقتصادی سرشاری را نیز سهم استان کنیم.

جانفشان با توجه به اینکه بیش از ۶۰ درصد دفاتر خدمات مسافرتی در تهران فعال هستند، گفت: باید از این ظرفیت به منظور توسعه گردشگری استان نیز بهره برد.

مدیر کل میراث استان تهران افزود: حضور مدیران صنعت گردشگری در این مراسم پیام روشنی برای همکاری و همدلی در توسعه گردشگری استان است و این نوید را می‌دهیم با یک تلاش و مشارکت دوجانبه اقدامات خوبی را برای گردشگری رقم بزنیم. در این مراسم از برگزیدگان گردشگری استان تهران با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.

گردشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر