کد خبر: 817881 A

غفوری به ایلنا خبر داد:

مدیرآموزش و پرورش بردسکن گفت: به همت خیران 2 هزار و 200 بسته لوازم التحریر و پوشاک و کفش بین دانش آموزان محروم این شهرستان توزیع شد.

غلامحسین غفوری در گفتگو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: از مجموع بیش از 14 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان بیش از 4 هزار نفر آنها دانش آموزان نیازمند هستند که 70 درصد آنها  در مناطق روستایی و عشایری مشغول به تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه ارزش این تعداد بسته های لوازم التحریر و البسه بیش از 70 میلیون تومان است، گفت: از این مقدار هزار بسته آن با همکاری جمعیت هلال احمر و اداره امور عشایری بین هزار دانش آموز مدارس عشایری این شهرستان توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن از انعقاد قراردادهایی با تعدادی از خیران به منظور مشارکت در حوزه آموزش و پرورش خبرداد و گفت: اخیرا با خیری قراردادی بسته شد که همه ساله در آستانه بازگشایی مدارس لوازام التحریر 200 دانش آموز محروم و نیازمند را تامین کند. 

غفوری عنوان کرد: اگرچه جای تقدیر و تشکر از کمک خیران در بحث تامین  لوازم التحریر و پوشاک دانش آموزان دارد ولی  هنوز  20 درصد دیگر دانش آموزان به تعداد 2 هزار نفر نیازمند کمک خیران در بحث تامین  لوازم التحریر و البسه هستند.

وی بیان کرد: در مجموع 14 هزار و 700 دانش آموز که در مدارس شهرستان بردسکن مشغول به تحصیل هستند 35 درصد آنها جزو دانش آموزان نیازمند اعم از ایتام، سادات و بی بضاعت هستند.

وی همچنین از برگزاری جشن مهر عاطفه ها و نواختن همزمان  زنگ مهر عاطفه ها در 202 مدرسه این شهرستان نیز خبرداد.

جمعیت هلال احمر دانش آموز دانش آموزان کفش مدیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر