کد خبر: 817874 A

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین عنوان کرد:

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: واحدهای تولیدی ما تولید بیش از مصرف داخلی کشور دارند و از همین رو نیاز به صادرات داریم و این امر تنها راه نجات سرمایه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نشست فعالان اقتصادی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با حضور رضا رحمانی وزیر صمت و هیات همراه، هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین و مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران واحدهای تولیدی استان قزوین عصر امروز در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.

مهدی بخشنده در این جلسه بیان کرد: در ابتدای سالجاری صحبت از این بود که چه سال سختی در دیش داریم اما این ستان با نشاط و همدلی به مشکلات ورود یافته است.

وی گفت: پس از شش ماه بسیاری از واحدهای ما به رونقی که قبل از مشکلات تامینی بود رسیدند و امیدواریم با همدلی مشکلات را از پیش رو برداریم.

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین اظهار کرد: واحدهای تولیدی ما تولید بیش از مصرف داحلی کشور دارند و از همین رو نیاز به صادرات داریم و این امر تنها راه نجات سرمایه است.

بخشنده عنوان کرد: اتاق بازرگانی استان قزوین در چارچوب اقتصاد مقاومتی برنامه هایی برای حضور در بازارهای صادراتی پیش بینی کرده که عمدتا درکشورهای حوزه اوراسیا، ترکیه و آذربایجان است.

استان قزوین ترکیه دستگاه های اجرایی سرمایه راه نجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر