کد خبر: 817299 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با اشاره به ضرورت مساعدت طرح سلامت روستایی از طریق دهیاری ها، تاکید کرد: به طور جدی پیگیر مطالبات دانشگاه علوم پزشکی از مراکز مختلف از جمله تامین اجتماعی هستیم.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز برگزار شد، گفت: برنامه ها و ریل گذاری هایی که امروز از سوی دانشگاه مطرح شد، چشم انداز خوبی را برای ما به نمایش گذاشت از این رو امید است که در سایه همراهی و تعامل جدی شاهد تحقق آنها باشیم.

وی گفت: رشد مهاجرت در البرز هر ساله جمعیت یک شهر را به استان اضافه می‌کند بنابر این ایجاد بستر مناسب و ارتقا زیرساخت ها برای این روند در گرو هم افزایی جدی و جلب توجه ملی است.

وی گفت: به طور جدی پیگیر مطالبات دانشگاه علوم پزشکی از مراکز مختلف از جمله تامین اجتماعی هستیم.

شهبازی افزود: طرحی که در خصوص سلامت روستاها مورد اشاره قرار گرفت بسیار حائز اهمیت است و در این راستا می‌توانیم مساعدت خوبی را از طریق دهیاری ها برای اجرای آن داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه استان روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته، عنوان کرد: بر این اساس به صورت شبانه روزی برنامه ها و سیاست های رشد همه جانبه استان را بر مدار علم و پژوهش در حوزه های مختلف دنبال می کنیم و والاترین هدف خود را کسب رضایت مردم می دانیم.

استاندار البرز به مصوبات سفر رییس جمهور به البرز اشاره کرد و گفت: در این سفر 8 بیمارستان مصوب شد که 5 مورد آن به تحقق پیوست که این امر نشان دهنده توجه ویژه دولت به البرز و بویژه ارتقا سرانه های سلامت این استان است.

وی افزود: در بازدید های مستمری که از مراکز درمانی استان داریم و همواره جویای نظرات مردم هستیم، کمترین گلایه را از خدمات علوم پزشکی از سوی مردم شاهد بودیم.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر