کد خبر: 816909 A

به منظور توسعه فرهنگ بشر دوستی صورت گرفت؛

جمعیت هلال احمر و هیئت دوچرخه سواری استان به منظور توسعه فرهنگ بشر دوستی و یاری رسانی به دیگران و اجرای برنامه‌های مشترک، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، اعضای هیئت دوچرخه سواری استان ظهر دوشنبه در نشست مشترکی با مدیر عامل، معاون داوطلبان و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین تفاهم‌نامه همکاری ما بین جمعیت هلال احمر و هیات دوچرخه سواری استان را منعقد کردند.

حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، امضای این تفاهم نامه را با هدف توسعه فرهنگ بشر دوستی و یاری رسانی به دیگران دانست و اظهار داشت: تشویق جامعه بین المللی سایکل توریسم به سفر به ایران (داشتن حس امنیت درسفرها) ترویج توریسم، حمایت از ورزشکاران داخلی در این رشته و حفظ امنیت آنها در جاده های استان، توسعه ورزش و نشاط عمومی در سطح جامعه، ارتقای سطح کیفی و کمی ورزشکاران این رشته، ارتقاء بعد بین المللی این رشته در ایران و الگو پذیری سایر استان ها و ایجاد یک رشته مسیر امن سایکل توریستی در داخل کشور از اهداف دیگر انعقاد این تفاهم نامه است.

وی ادامه داد: در این تفاهم‌نامه اعضای هیئت دوچرخه سواری با نشان هلال احمر و با عنوان سفیران صلح و بشردوستی با هدف نمایش و تبلیغ مفاهیم انسانی و رفتارهای مهربانانه، تسکین دردهای بشری، برقراری روابط بر اساس احترام به انسانها، صلح پایدار در میان همه ملل جهان و سلامت و حفظ کرامت انسانها در مسابقات حضور خواهند داشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان به استفاده موثرتر و بهتر از ظرفیت‌های دو طرف در زمینه توسعه و ترویج مفاهیم بشردوستانه و امور انسان دوستانه اشاره کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم با توسعه ظرفیت ها و تعامل مشترک در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و همچنین بهره‌مندی از توانمندی های طرفین در زمان حوادث و مناسبت های مختلف پیش برویم.

در پایان این نشست اعضای هیئت دوچرخه سواری با تکمیل فرم عضویت، رسماً به عضویت خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان در آمدند و لباس پرافتخار جمعیت هلال احمر را بر تن نمودند.

 

استان قزوین جامعه دوچرخه سواری معاون هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر