کد خبر: 816885 A

علی درویش پور:

معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: باتوجه به ظرفیت ها و پتانسیل صنعت گردشگری در حوزه اشتغال زایی اقدامات قابل توجهی در استان صورت گرفته که امید است با اهتمام به این حوزه شاهد توسعه و رونق اقتصادی البرز باشیم.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور با بیان این مطلب در همایش تجلیل از دست اندرکاران برتر صنعت گردشگری استان البرز افزود: منابع طبیعی، ابنیه تاریخی و صنایع دستی استان از جمله گنجینه های پربها و ارزشمند صنعت گردشگری البرز به شمار می روند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. 

وی تاکید کرد: باتوجه به ظرفیت ها و پتانسیل صنعت گردشگری در حوزه اشتغال زایی اقدامات قابل توجهی در استان صورت گرفته که امید است با اهتمام به این حوزه شاهد توسعه و رونق اقتصادی البرز باشیم. 

معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: توجه ویژه به صنایع دستی از محور های اصلی توسعه صنعت گردشگری البرز محسوب می شود چرا که با وجود قومیت های مختلف ایرانی در استان اهتمام جدی در این حوزه حائز اهمیت است. 

وی تصریح کرد: انتظار می رود با همراهی و تعامل دستگاه های متولی در حوزه گردشگری؛ استان البرز یکی از مقاصد اصلی مسافران به عنوان قطب گردشگری باشد.

 

علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر