کد خبر: 816830 A

فرماندار شهرستان کرج:

فرماندار شهرستان کرج از حفاظت آرای مردم، رعایت اصل بی طرفی و اجرای مرّ قانون به عنوان سه اصل اساسی در انتخابات پیش رو یاد کرد و گفت: بعنوان رئیس حوزه انتخابیه شهرستان در فراهم سازی زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند، تلاش می کنیم انتخاباتی با مشارکت حداکثری برگزار شود.

به گزارش ایلنا، غفور قاسم پور امروز در اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج با بیان اینکه انتخابات آبرو و حیثیت نظام است، اظهار داشت: با اشراف اعضای ستاد انتخابات به کتاب قانون و برنامه ریزی دقیق، طبق جدول زمانبندی با پیش بینی الزامات کار، انتخاباتی سالم، قانونمند و بی طرفانه در شهرستان کرج برگزار خواهد شد. 

وی افزود: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است لذا آموزش‌ مجریان انتخابات در شهرستان باید با جدیت پیگیری شود و در این راستا برنامه ریزی های اساسی صورت پذیرد.

فرماندار کرج ادامه داد: حفاظت از آرای مردم، رعایت اصل بی طرفی و اجرای مرّ قانون  سه اصل اساسی است که باید ملاک کار مجریان انتخابات باشد.

وی تصریح کرد: بعنوان رئیس حوزه انتخابیه شهرستان در فراهم سازی زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و استاندار البرز، تلاش می شود انتخاباتی با مشارکت حداکثری برگزار شود. 

فرماندار کرج بر ضرورت برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات شهرستان تاکید کرد و گفت: جلسات این ستاد هر هفته  برگزار می شود تا برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام شود.

قاسم پور با اشاره به ترکیب ستاد انتخابات در شهرستان کرج، گفت: کمیته های اطلاع رسانی، حراست و استعلامات، حقوقی، فناوری اطلاعات، مالی و پشتیبانی و کمیته امنیت به عنوان کمیته های ششگانه اصلی ستاد انتخابات شهرستان دایر و احکام اعضاء آنها نیز صادر خواهد شد.

در این نشست مقرر شد وضعیت موجود شهرستان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی و زیرساختهای فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گیرد تا برای رفع کاستی ها تلاش شود.

در این جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کرج نیز حضور داشتند و مطالبی را مطرح کردند.

 

فرماندار شهرستان کرج انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر