کد خبر: 816060 A

روابط‌عمومی اداره‌کل اوقاف مازندران تشریح کرد؛

روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در پی انتشار تصویری جعلی و فتوشاپ شده در فضای مجازی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، محمود فیاض بخش در پی انتشار تصویری جعلی و فتوشاپ شده در فضای مجازی با عنوان (امامزاده سیدمحمد هالیوود) گفت: تابلوی جانمایی شده در تصویر جعلی جاده کپ‌ سفلی شهرستان نور وجود خارجی نداشته و این تصویر ساخته و پرداخته تخیلات ذهنی یک فرد معاند است؛ در تصویر جعلی کاملا پیداست که جاده خاکی بوده، حال آنکه در تصویر اصلی جاده آسفالت است.
 
وی افزود: همانطور که در تصویر جعلی قابل رویت است، عنوان هالیوود از سوی جاعلان و خناسان به‌صورت ناشیانه با فتوشاپ به تابلوی امامزاده سیدمحمد (ع) روستای کپ سفلی اضافه شده است.
 
فیاض بخش ادامه داد: ایجاد تصاویر جعلی از آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه فعالیت رسانه‌های معاندی است که در حوزه اعتقادی و مذهبی با نیات سوء علیه اعتقادات مردم شبهه پراکنی می‌کنند.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران به‌عنوان متولی اصلی امامزادگان و بقاع متبرکه، ضمن محکومیت این اقدام نابخردانه و هتاکانه معاندان، موضوع را از طریق مراجع قضایی در دستورکار قرار می‌دهد تا عوامل و ساختگان این تصویر دروغین به اشد مجازات محکوم شوند.

اداره کل اوقاف و امور خیریه جاده فضای مجازی هالیوود بقاع متبرکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر