کد خبر: 815828 A

طی حکمی از سوی دکتر جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی علیرضا سیدآبادی بعنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه معارفه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در جمع کارکنان این اداره گفت: اقتصاد فرهنگ و هنر و رونق تولید در این بخش استراتژی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و ما آماده دریافت کلیه طرح ها در این حوزه در شهرستان نیشابور از سوی اصحاب فرهنگ و هنر هستیم.

یوسف امینی افزود: نیشابور دارای جایگاه معنوی به مناسبت حضور امام رضا(ع) و ثبت حدیث سلسله الذهب در این شهر است و دارا بودن فرهیختگان، اندیشمندان و هنرمندان در طول قرون و اعصار از امتیازات بارز این ابرشهر است.

وی اظهار کرد: نیشابور دارای قویترین و توانمندترین انجمن های فرهنگی، هنری، قرآنی، مساجد و دارای روزهای ملی است که آن را از دیگر شهرستان ها ممتاز نموده است.

امینی خاطرنشان شد: ما با شناخت کامل از شهرستان نیشابور نیرویی بومی کارآمد، دارای تجربیات کامل در سطح مدیریت شهرستان های استان، ستاد اداره کل و هنرستان هنرهای زیبای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی دارد برای نیشابور برگزیدیم.

گفتنی است در این مراسم با حضور مسئول پیگیری و نظارت امور شهرستان ها، مسئول امور اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حکم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور که توسط جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تحریر شده به علیرضا سیدآبادی ابلاغ گردید و از خدمات رمضانعلی بیات سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تقدیر گردید.

اقتصاد خراسان رضوی فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر