کد خبر: 815710 A

سخنگوی شورای شهر قزوین به ایلنا خبر داد:

سخنگوی پارلمان محلی قزوین گفت: تاکنون روزمه هشت نامزد برای تصدی شهرداری قزوین توسط شورای شهر وصول شده است.

مهدیه سادات قافله‌باشی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: تاکنون رزومه هشت نامزد شهرداری قزوین توسط شورای شهر قزوین وصول شده که دریافت روزمه نامزدها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: تعدادی از نامزدهای شهرداری قزوین از سوی دفتر شورای شهر قزوین دعوت شده‌اند تا بعد از ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر حضور یافته و به ارائه برنامه‌ها و رزومه خود بپردازند.

این عضو شورای شهر قزوین ادامه داد: در جلسه آینده شورای شهر و یا جلسه فوق‌العاده از دیگر نامزدهای شهرداری قزوین دعوت به عمل می‌آید تا در شورای شهر، برنامه‌های خود را ارائه دهند.

قافله‌باشی اضافه کرد: شاید تمام جلساتی که برای ارائه برنامه‌های نامزدهای شهرداری قزوین برگزار می‌شود، علنی نباشد اما بنابر تشخیص تقریبا سعی می‌کنیم حتی به صورت فوق‌العاده هم که شده، جلسات را علنی برگزار کنیم.

وی مهم‌ترین شاخصه انتخاب شهردار قزوین را تعهد و تخصص ذکر و خاطرنشان کرد: این موضوع برای اعضای شورای شهر قزوین حائز اهمیت است.

سخنگوی شورای شهر قزوین به ذکر اسامی نامزدهای شهرداری قزوین پرداخت و بیان کرد: غلامحسین شیری، فریبز کریمی، نادر محمدزاده، حسن آصفی، سیاوش طاهرخانی، علیرضا ترابی، مازیار علوی و مدیح از جمله نامزدهای شهرداری قزوین هستند که روزمه آنها در شورای شهر قزوین وصول شده است.

جلسه علنی شورای شهر شهرداری شورای شهر قزوین مازیار علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر