کد خبر: 815317 A

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

جاده چالوس به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه عصر امروز یکطرفه می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز ، سوادکوه ، چالوس ، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی افزود : به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۶ صبح امروز تا صبح فردا در جاده‌های استان اعمال شد.

سرهنگ قدمی گفت : آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود : رفت و آمد انواع وسایل نقلیه با اعلام ماموران پلیس راه در محل از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس گفت : آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز از جاده هراز ممنوع شد.

وی افزود : آمد و شد انواع موتور سیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از جاده‌های کرج- چالوس ، هراز ، سوادکوه و بالعکس ممنوع شد.

وی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان مازندران را دارند خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس ، هراز ، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

استان مازندران پلیس راه جاده رئیس پلیس وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر