کد خبر: 814733 A

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در جلسه هماهنگی ستاد اربعین گفت: آماده ارائه هرگونه خدمت مادی و معنوی برای تهیه و تدارکات موکب‌ها در حد بضاعت همراه ستاد عتبات عالیات هستیم تا بتوانیم بهترین خدمت را به زائرین حسینی داشته باشیم .

به گزارش ایلنا، حسین فلاح نژاد در جلسه‌ای که با حضور رئیس اتاق تعاون و تعاونگران و رئیس ستاد عتبات عالیات استان البرز برگزار شد با تاکید بر اینکه اداره کل تعاون،کار  و رفاه اجتماعی و بویژه بخش تعاون و سایر تشکلات مرتبط این اداره کل در استان همواره در راستای امور عام المنفعه و همیاری و پشتیبانی از مراسم ملی مذهبی و کمک به هموطنان در بلایای طبیعی با خلوص نیت آماده به خدمت بوده و هستند،تصریح کرد : برای چنین امر پسندیده و شایسته، آماده ارائه هرگونه خدمت مادی و معنوی در تهیه و تدارکات موکب‌ها در کربلای معلی، بعنوان یک اجر معنوی و اندوخته اخروی همراه ستاد عتبات عالیات هستیم تا بتوانیم بهترین خدمت را به زائران حسینی داشته باشیم .

در ادامه سلیمان شکری، رئیس ستاد عتبات عالیات استان البر نیز با این توضیح که سهم استان البرز در خدمات رسانی به زائران اربعین ۳۷ هزار نفر است، عنوان کرد: سال قبل ۵۲ موکب البرزی در عراق برپا شد، امسال در کل ۶۴ موکب از البرز در آنجا برپا می شود که از این تعداد ۲۶ موکب در نجف، ۲۳ موکب در مسیر نجف به کربلا و ۱۵ موکب نیز در شهر کربلا برپا می شود که در بحث اسکان و پذیرایی به زائران خدمت رسانی می کنند.

وی اضافه کرد: امسال از پنجم تا دهم صفر کار آماده سازی موکب‌ها انجام می شود، از دهم ماه صفر (سیزدهم مهرماه) تا بیست و پنجم صفر پیک خدمت رسانی به زائران در بحث اسکان و تغذیه و پذیرایی است.

در این جلسه همچنین محمد مختاری رئیس اتاق تعاون استان البرز نیز برای جمع آوری کمکهای بخش تعاون برای این امر خداپسندانه وخدمت به زائرین حسینی در موکبها اعلام آمادگی کرد وتعاونگران حاضر در این نشست نیز کمکهایی را برای تدارکات ایام اربعین در برپایی موکبها اهدا کردند.

در این جلسه همچنین محمد مختاری رئیس اتاق تعاون استان البرز نیز برای جمع آوری کمکهای بخش تعاون برای این امر خداپسندانه وخدمت به زائرین حسینی در موکبها اعلام امادگی نمود وتعاونگران حاضر در این نشست نیز کمکهایی را برای تدارکات ایام اربعین در برپایی موکبها اهدا کردند.

 

مراسم اربعین 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر