کد خبر: 814210 A

رئیس کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مشهد تا سال ۲۰۲۰ به عنوان شهر جهانی گوهر سنگ‌ها معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، پیروز سینی‌‌چی در نشست خبری با خبرنگاران، گفت: کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از سال گذشته با هدف بسترسازی ظرفیت فعالان غیردولتی و در راستای توسعه گردشگری و شتاب‌دهی به اقتصاد صنایع دستی و گردشگری فعال شده است.

رئیس کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: فعالیت جدی‌تر کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از ابتدای سال ۹۸ آغاز شده و در سال رونق تولید همراهی فعالان حوزه‌های صنعت و معدن را در بحث گردشگری و سوغات زائران و گردشگران داشته‌ایم و گروه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند با حمایت مطلوب خود در مسیر رونق صنعت گردشگری حامی ما باشند.

وی در رابطه با اقدامات صورت‌گرفته در بحث مشهد، شهر جهانی گوهرسنگ‌ها، گفت: مشهد تا سال ۲۰۲۰ به عنوان شهر جهانی گوهرسنگ‌ها معرفی شده و برنامه‌های توسط شهرداری مشهد اجرا می‌شود و کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی هم همکاری مطلوب را در این رابطه داشته است.

سمیه محمودی دبیر کمیسیون گردشگری خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز گفت: این کمیسیون بازوی مشورتی نهادها بوده و همکاری با دانشگاه‌ها و بنگاه‌های گردشگری داشته و در مسیر شناسایی فعالان گردشگری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های این عرصه فعال است.

 

 

امام رضا خراسان رضوی صنعت معدن و تجارت گردشگری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر