کد خبر: 814190 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اجرای 26 پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در پنج ماهه اول امسال خبر داد.

 به گزارخبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از پروژه های شهرک‌های صنعتی شهرستان سبزوار، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن آن برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرکهای صنعتی استان بوده تا با تجهیز و تکمیل پروژه ها نیاز اساسی صنعتگران را تأمین کنیم.

وی افزود: از ابتدای امسال 26 پروژه عمرانی با اعتباری معادل 108 میلیاردریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا شده و نیز پروژه های دیگری هم بر اساس اهمیت و اولویت برنامه ریزی شده تا پایان امسال انجام خواهد شد.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه پروژه‌ها باید با کمترین هزینه و زمان و بالاترین کیفیت اجرا شود، ادامه داد: تمام پروژه هایی که در شهرکها و نواحی صنعتی عملیاتی و اجرایی شده این شاخص ها را دارد و نیز کنترل پروژه هم با دقت و نظارت خاصی در روند پیشرفت پروژه  انجام می شود تا به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی سبزوار جزو واحدهای نمونه استان هستند، عنوان کرد: هم اکنون 95 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 1312 میلیارد ریال و اشتغال زایی افزون بر 1900 نفر فعالیت می کنند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی شهرک‌های صنعتی سبزوار می توانند از ظرفیت های تولید در استان بیشتر استفاده کنند و صادرات خود را در این حوزه افزایش دهند زیرا هم دانش آن را دارند و هم فناوری تا زمینه صادرات محصولات بیشتر در این شهرستان بزرگ فراهم شود.

استان خراسان رضوی اشتغال شاخص واحد صنعتی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر