کد خبر: 814171 A

با حکم فرمانده انتظامی خراسان رضوی ، سرهنگ عباس صارمی‌ ساداتی به عنوان فرمانده انتظامی جدید مشهد تعیین و معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، فرماندار و رئیس تامین شورای تامین شهرستان مشهد در این مراسم که روز سه شنبه با حضور جمعی از فرماندهان انتظامی، نظامی و مسئولان استانی برگزار شد گفت: سرمایه نیروی انتظامی اعتماد و اطمینان مردم به این نیروست که تلاش می کنند با اتکای به این سرمایه امنیت زائران و مجاوران بارگاه رضوی را تامین کنند.

سید محمد رضا هاشمی افزود: در پایان سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود که برقراری امنیت این انتخابات که دارای سه ضلع هیات اجرایی، نظارت و امنیت است بر عهده نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به جمعیت استان خراسان رضوی که از ۶۳ کشور و ۲۴ استان کشور بیشتر است ادامه داد: شهرستان مشهد دارای ۷۰ واحد انتظامی، ۳۴ کلانتری و هشت سر کلانتری است که این واحدهای انتظامی نیاز به افزایش و گسترش دارند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: ایجاد امنیت و آرامش مصداق بارز مجاهدت است و بر همین اساس نیروی انتظامی برخود می بالد که روزانه نزدیک به پنج  هزار عملیات پلیسی در استان انجام می شود.

سردار محمد کاظم تقوی با اشاره به کمبود اعتبارات افزود: به واسطه مشکلات اقتصادی و بیکاری، جرایمی مانند اعتیاد و سرقت رو به افزایش است و نیار به تلاش بیشتر نیروی انتظامی دارد.

در این مراسم از خدمات سرهنگ اکبر آقا بیگی فرمانده انتظامی سابق مشهد قدردانی و تجلیل شد.

خراسان رضوی سرقت فرمانده انتظامی مشهد معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر