کد خبر: 814085 A

مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه ایلام خبر داد:

مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه ایلام گفت : در ایام اربعین حسینی اینترنت وای‌ فای رایگان در مسیر مهران تا پایانه‌ مرزی (بدون محدودیت) برای زائران فراهم می‌شود.

به گزارش ایلنا، حشمت الله اسدی با اعلام این خبر افزود : مهمترین عملیات مخابرات منطقه ایلام در بحث خدمات رسانی به زائران اربعین ، افزایش پهنای باند مورد نیاز همراه اول در مهران از یک به سه گیگا بایت و در پایانه مرزی مهران از یک به ۲ گیگا بایت است.

وی گفت: چهار کانکس اضطراری همراه اول در ایام اربعین در پارکینگ اربعین ، پل زائر و پایانه مرزی مهران نصب می شود و در این ایام اینترنت پرسرعت در مسیر ایلام - مهران توسط همراه اول پوشش داده می‌شود.

اسدی اضافه کرد: شروع عملیات اجرایی فونداسیون و نصب دکل برای پوشش کمربندی شرقی مهران و آمادگی واگذاری پهنای باند و E۱ به ارگان‌های متقاضی جهت پایش مسیر اربعین نیز از دیگر اقدامات این شرکت‌جهت خدمات‌رسانی به زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) است.

وی افزود: انجام خدمات‌مشتریان همراه اول، رومینگ، استقرار ژنراتور پرتابل در مهران و پایانه‌مرزی برای پیش‌بینی حوادث غیرمترقبه در ایام اربعین و استقرار سه اکیب نگهداری و خدمات مشتریان از دیگر خدمات شرکت مخابرات استان به زائرین اربعین حسینی است.

اسدی همچنین از نصب و راه‌اندازی ۱۰ دستگاه تلفن همگانی در پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت : در صورت ارسال متریال سایت جدید (مشترک با رایتل) داخل شهر مهران راه‌اندازی می‌شود.

اینترنت پوشش تلفن شرکت مخابرات ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر