کد خبر: 813820 A

آیین افتتاح هنرستان فنی و حرفه ای تربیت بدنی دخترانه المپیک با حضور امین نژاد مشاور مدیر کل در امور مناطق کمتر توسعه یافته ، حسین‌ احمدی ریاست آموزش و‌ پرورش و جمعی از ‌مسئولین‌ در شهرستان گناباد برگزار شد.

حسین احمدی در گفتگو‌ با خبر نگار ایلنا از گناباد در خصوص افتتاح هنرستان تربیت بدنی دخترانه گناباد گفت :این سالن‌ ورزشی به دلیل داشتن امکانات و زیر ساختهای ویژه از جمله سالن چمن ، سالن ورزشی سر پوشیده ، استخر شنا و ...ظرفیت پذیرش دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی را مهر ماه 98 به صورت موقت دارد .

رییس اداره آموزش و پرورش گناباد‌ ادامه داد :محل اصلی تاسیس هنرستان تربیت بدنی دخترانه گناباد ، مجتمع شریفی پور روستای دلویی است و از محل اعتبارات آموزش و‌پرورش در حال ساخت است که هنوز به بهره برداری نرسیده و مهر ماه 99 جهت نقل و انتقال از سالن شهید رجایی آماده خواهد بود.

وی تصریح کرد :در حال حاضر 26 دانش آموز در این هنرستان ثبت نام  داشتیم ، که در محل سالن شهید رجایی با مدیریت خانم بابایی آموزشهای خود را شروع کرده اند.

احمدی اظهار کرد : نگرش آموزش و پرورش بالا بردن سطح آگاهی والدین و دانش آموزان با برگزاری کارگاههای آموزشی به جهت انتخاب رشته های ورزشی و فنی در کنار رشته های نظری و با هدف افزایش مهارتها و توانمندیهای دانش آموزان در کاهش دغدغه شغلی آینده است .

آموزش و پرورش المپیک فنی و حرفه ای سال تحصیلی تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر