کد خبر: 813798 A

استاتدار البرز:

استاندار البرز گفت: نین جوتسو ورزش بسیار سختی است ولی دختران البرزی علاوه بر اینکه در این ورزش موفق هستند، توانستند آن را به سراسر کشور بیشتر معرفی کرده و تعمیم دهند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در دیدار با مربی و اعضای تیم نینجای البرز ضمن تاکید بر ضرورت توسعه ورزش به عنوان عاملی مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: هر کجا که نیاز باشد برای حمایت از ورزش تمام قد حضور خواهم یافت.

وی با بیان اینکه ارتقای سلامت، نشاط اجتماعی و ورزش البرز را به جد در دستور کار داریم، افزود: خرسندم از اینکه در این منطقه به عنوان یکی از مناطق کمتر برخوردار استان حضور دارم و شاهد چنین فعالیت های حرفه ای ورزشی هستم.

استاندار البرز با قدردانی از رسانه ملی به دلیل پرداختن به معرفی استعدادها در حوزه های مختلف، ادامه داد: این اقدام یکی از رسالت های اصلی رسانه است چراکه بواسطه حضورش ثمربخشش می تواند اسباب هم افزایی و توجه را فراهم کند.

وی تصریح کرد: نین جوتسو ورزش بسیار سختی است ولی دختران البرزی علاوه بر اینکه در این ورزش موفق هستند، توانستند آن را به سراسر کشور بیشتر معرفی کرده و تعمیم دهند.

شهبازی گفت: امروز از نزدیک به بررسی درخواست ها و موانع دختران نینجا پرداخته و ضمن تقدیر و خداقوت، تدابیر لازم برای حل مشکلات آنها اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: امید است با تسهیلات کم بهره و سریع که به توسعه این ورزش اختصاص داده می شود شاهد افتخار آفرینی و توفیق روز افزون دختران نینجا باشیم و در مجموع حامی آنها خواهیم بود.

فریبا فرجی پور مربی دختران نینجای البرزی نیز در این دیدار از حضور استاندار البرز در محل تمرینشان قدردانی کرد و گفت: این اولین باری است که یک استاندار در چنین باشگاه کوچکی حضور می یابد.

وی افزود: حضور استاندار البرز و تصمیماتی که بواسطه آن گرفته شد به ما دلگرمی می دهد و اطمینان حاصل کردیم که مسئولان استانمان به فکر ما هستند.

 

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر