کد خبر: 813717 A

مدیریت ارشد اصفهان گفت:

استاندار اصفهان گفت: تمام کسانی که دل در گرو توسعه دارند و آرمان و ارزش و پیشرفت کشور و آینده سازی جوانان دغدغه آن‌هاست؛ می‌دانند توسعه کشور در گرو تقویت آموزش و پرورش است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی به مناسبت اول مهرماه و بازگشایی مدارس با اشاره به اینکه رسالت ما اجرایی کردن  فرآیند توسعه است، اظهارداشت: فرآیند توسعه در ابعاد مختلف و به صورت همه جانبه تنها با آموزش و پرورش محقق می‌شود.

وی ضمن تبریک بازگشایی مدارس درسال تحصیلی جدید، ادامه داد : هدف نهایی آموزش و پرورش رسیدن به قله معرفت و کمال است و مسیر این هدف، بزرگراه دانش، دانایی، معرفت بوده که عرصه آن فرهنگ و دانایی است.

رضایی بیان کرد : یکی از راه‌های تحکیم بخشی به آموزش و ‌پرورش اکرام از خانواده معزز شهدا وایثارگران است که همه آن‌ها ارزش‌های ماندگاری را از خود به یادگار گذاشتند.

استاندار اصفهان خطاب به فرهنگیان گفت: اقتضائات تعیلم و تربیت خاص است و دانش آموزان باید بدانند کاروان علم به سرعت در حال حرکت است و تاخیر در علم ما را از پیشرفت روز افزون از مسائل اقتصادی، فنی و فرهنگی به عقب می‌راند از این رو باید به این امر آگاه باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه وظیفه امروز آموزش و پرورش نوآفرینی، نوآوری و کارآفرینی است، بیان کرد: استان اصفهان می‌تواند پیشگام و پیشرو حرکات جدید در زمینه تعلیم و تربیت به نحو نوین باشد.

وی اضافه کرد: تسهیل‌گری در کارآفرینی روشی است که در مدارس جای آن خالی است چرا که فارغ التحصیلان امروزی همه جویای کار اداری بوده و معضل اشتغال در کشور به چشم می‌خورد.

استاندار اصفهان ادامه داد: کارآفرینی در فضای اشتغال از شاخصه های اساسی و مهمی است که در این زمینه باید با کار و ‌تلاش و نوآوری ایجاد شود.

به گفته وی توسعه گران و ارزش آفرینان واقعی معلمان هستند.

 

آموزش و پرورش استان اصفهان اصفهان بزرگراه تعلیم و تربیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر