کد خبر: 813697 A

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: نیروی انتظامی به لطف و مدد الهی طرح ناظر را که یکی از مصادیق جهاد فرهنگی است اجرایی کرده و به فضل الهی در آینده ای نزدیک طرح ناظر 2 و 3 را اجرا خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان یزد ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره ماه محرم الحرام، خاطرنشان کرد: یکی از جلوه های عاشورا که به درستی تجلی پیدا کرده و در وصیت نامه شهدا نیز آن را می بینیم، پشتیبانی از ولایت فقیه است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه آوردگاه عاشورا تجلی 2 جبهه ولایت پذیران و تبری جویان از دشمنان ولایت است، افزود: یکی از ویژگی های شهدای دوران دفاع مقدس و پلیس در تراز انقلاب اسلامی ولایت پذیری یا تولی و تبری است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی با مردم تولی دارد و به آن ها عشق و ارادت می ورزد و خود را خدمتگزار آن ها می داند و در مقابل، با آنهایی که بخواهند ارزش های جامعه اسلامی را خدشه دار کنند برخورد می کند.

عالی ترین مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امروزه ناجا از برقراری امنیت اجتماعی و امنیت سیاسی و مدنی به سمت امنیت اخلاقی و ارزشی و به معنای واقعی کلمه پاسداری از ارزش های اسلامی حرکت کرده است.

وی با بیان اینکه 28 دستگاه در کشور برای مسئله حجاب و عفاف مسئولیت دارند، تصریح کرد: نیروی انتظامی به لطف و مدد الهی طرح ناظر را که یکی از مصادیق جهاد فرهنگی است اجرایی کرده و به فضل الهی در آینده ای نزدیک طرح ناظر 2 و 3 را اجرا خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با بیان اینکه همه نیروهای مسلح، حافظان نظام هستند، افزود: پلیس اجازه نخواهد داد خون شهدا در کشوری که چندصد هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است، پایمال شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح باید به خود ببالند و افتخار کنند که مقام معظم رهبری اداره کننده این سازمان هستند.

نیروی انتظامی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا معارفه عقیدنی ناجا یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر