کد خبر: 813531 A

استاندار البرز خبر داد:

استاندار البرز با تاکید بر اینکه در بحث ایجاد خانه‌های بهداشت و یا ایجاد زیرساخت های ورزشی حضور موثر خیرین را شاهد هستیم، گفت: به وجود خیرین در البرز افتخار می‌کنیم و‌ خیرین مدرسه ساز البرزی در سه سال گذشته بسیار موثر و در کشور برتر بوده اند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در آئین بازگشایی مدارس سال تحصیلی ۹۹- ۹۸ که در دبیرستان  دخترانه شرافت کرج برگزار شد با اشاره به اینکه در ماه مهر بهار تعلیم و تربیت در سراسر کشور آغاز می شود، اظهار کرد: ۱۸۰ مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز البرزی ساخته شده و توسط خود خیرین امسال در اختیار آموزش و پروش استان قرار داده شد.

وی با تاکید بر اینکه در بحث ایجاد خانه های بهداشت و یا ایجاد زیرساخت های ورزشی نیز حضور موثر خیرین را شاهد هستیم، گفت: به وجود خیرین در البرز افتخار می کنیم و‌ خیرین مدرسه ساز  البرزی در سه سال گذشته بسیار موثر و در کشور برتر بوده اند.

وی بیان کرد: شعار امسال کشور که به مناسبت هفته دفاع مقدس بیان شد این است که ما پیروز هستیم‌، زمانی که دشمن از جبهه های مختلف حمله می‌کرد و سلاح آنچنانی نداشتیم اما امروز ایران به عنوان یکی از کشورهایی که فناوری های نوین در حوزه ساخت سلاح دارد و می تواند حرف های زیادی برای گفتن در این عرصه داشته باشد، مطرح است.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر