کد خبر: 813448 A

مدیرکل راهدای و حمل و نقل استان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به اقدامات انجام شده به منظور تسهیل تردد زوار اربعین گفت: راه‌های کرمانشاه برای تردد زوار اربعین آماده است.

به گزارش ایلنا، فریبرز کرمی با اشاره به اقدامات انجام شده در راه‌های کرمانشاه در آستانه ایام اربعین، گفت: بیش از 80 میلیارد ریال برای عملیات روکش آسفالت راه‌های استان در محورهای شریانی استان به طول حدود 50 کیلومتر هزینه شده است.

وی ادامه داد: بیش از 14 هزار تن آسفالت نیز در راه‌های استان برای لکه‌گیری و پرگردن چاله‌ها مصرف شده که در این بخش نیز 580 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از پاکسازی مبادی ورودی و خروجی شهرها از نخاله‌های ساختمانی به طول ۱۵ کیلومتر هم خبر داد و اضافه کرد: خط‌کشی در بزرگراه‌ها و راه‌های شریانی در کل حوزه استحفاظی استان به‌ ویژه در محور بزرگراه کربلا نیز در حال انجام است.

به گفته این مسئول، تاکنون بیش از 67 کیلومتر از راه‌های استان خط‌کشی شده است.

کرمی همچنین از ایمن‌سازی و آشکارسازی ۳۱ نقطه از دوربرگردان و تقاطع‌ها  نیز خبر داد.

مدیرکل راهداری و ححمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره اقدمات انجام شده در مرز خسروی نیز افزود: افزایش گیت‌های گذرنامه و تجهیز آن‌ها، ایجاد ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی سیار و ۱۰۰ چشمه ثابت داخل محوطه، ایجاد یک دستگاه مخزن آب ذخیره به مقدار ۷۵ هزار لیتر و تجهیز گیت‌های گذرنامه از لحاظ سیستم سرمایشی و گرمایشی از جمله اقدامات انجام شده در مرز خسروی است.

بزرگراه جاده حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده کربلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر