کد خبر: 813423 A

مدیر آموزش و پرورش تربت جام خبر داد ؛

مدیر آموزش و پرورش تربت جام از کمبود بیش از ۷۳۰ نفر نیرو در این اداره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت جام، علیرضا اسلامی نژاد در نشست خبری که به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید برگزار شد، گفت : هجده هزار و ۷۷۰ ساعت کمبود نیروی انسانی در تربت جام داریم که برای جبران این کمبود علاوه بر اضافه کاری همکارانمان ، ۱۱۲ نفر نیرو به‌عنوان حق التدریس آزاد جذب کرده‌ایم که این افراد در گذشته به عنوان نیروی حق التدریسی در قالب سرباز معلم ، نیروی نهضت سواد آموزی و پیش دبستانی با آموزش و پرورش همکاری داشته اند.

اسلامی نژاد ادامه داد : جراحی همیشه با درد و ناله و گلایه همراه هست و بدون شک این تغییرات و جراحی  در آموزش و پرورش تربت جام از این قاعده مستثنی نخواهد بود و بداخلاقی هایی شاید صورت گیرد ولی خط قرمز ما منافع دانش آموزان و آموزش و پرورش است.

رئیس آموزش و پرورش تربت جام افزود : برای سال تحصیلی جدید ۱۵ پروژه در دست ساخت داریم که چند پروژه آن را تا ۱۵ مهر امسال افتتاح خواهیم کرد و شعار ما امیدآفرینی ، مشارکت پذیری و مهارت آموزی است.

اسلامی نژاد خطاب به اولیای دانش آموزان گفت : ما در هر مدرسه ای یک اتاق فکر به نام انجمن اولیاء و مربیان داریم و منظور ما از مشارکت صرفا پول نیست بلکه ما می خواهیم از توانایی اولیای دانش آموزان برای خود دانش آموزان استفاده کنیم.

آموزش و پرورش تربت جام جراحی معلم نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر