کد خبر: 813405 A

در هرمزگان رخ داد؛

بر اثر آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی در شهرک توحید بندرعباس، سه نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر با جراحت بسیار بالا در بیمارستان بستری هستند.

به گزارش ایلنا، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بر اثر آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در شهرک توحید بندرعباس پنج نفر به بیمارستان خلیج فارس و دو نفر به بیمارستان شهید محمدی منتقل شدند.
 
نوروزیان افزود: از پنج نفری که در بیمارستان خلیج فارس بستری شدند، یک دختر پنج ساله، یک مادر باردار ۳۸ ساله و یک دختر ۱۸ ساله به دلیل شدت جراحت‌های وارد شده جان خود را از دست دادند.
 
وی گفت: پزشکان تلاش بسیاری برای نجات جان نوزاد مادر باردار انجام دادند، اما متاسفانه به دلیل درصد بالای سوختگی مادر و شدت جراحت‌های وارد شده، نوزاد نیز مرده به دنیا آمد.
 
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: یک مرد ۵۹ ساله با بیش از ۵۰ درصد سوختگی و یک بانوی ۵۲ ساله با ۴۵ درصد سوختگی نیز در بیمارستان شهید محمدی بستری هستند.
 
نوروزیان خاطرنشان کرد: با توجه به مسمومیت تنفسی شدید این دو بیمار و شدت جراحت‌های وارد شده، هنوز پزشکان نظر قطعی در خصوص شرایط این دو بیمار و سطح هوشیاری آن‌ها ندارند و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
 
وی یاد آور شد: در این حادثه یک خانم ۲۹ ساله نیز در بیمارستان خلیج فارس بستری شده بود که پس از معاینه پزشکان و بهبود شرایط عمومی از بیمارستان مرخص شد، اما یک بانوی ۲۴ ساله همچنان در بیمارستان بستری است.

حسن امینی زاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس نیز در ادامه علت وقوع حادثه آتش سوزی در شهرک توحید را نشتی اجاق گاز عنوان کرد.
 
 امینی زاده اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۴ و ۳۹ دقیقه به آتش نشانی اعلام شده و بلافاصله تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند.
 
وی یاد آور شد: این حادثه تلفات جانی در پی داشته و تا به این لحظه چهار نفر (مادر باردار دو نفر محسوب می‌شود) جان خود را از دست دادند.

آتش سوزی آتش نشانی بیمارستان معاون هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر