کد خبر: 813216 A

معاون وزیر اقتصاد در قزوین:

معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران د قزوین گفت: در سازمان سرمایه‌گذاری به دنبال جذب حداکثری سرمایه‌گذاران هستیم و همواره پیش پای آنها فرش قرمز پهن می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران روز یکشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قزوین، گفت: خوشبختانه دستگاه‌های نظارتی همکاری خوبی در حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری دارند و این نگاه مطالبه‌گری که قبلاً وجود نداشت، بسیار خوش یمن و پسندیده است.

سید علی محمد موسوی افزود: اقدامات بسیار خوبی در حوزه سرمایه‌گذاری انجام شده است و بسیاری از سرمایه‌گذاران معتقدند که بدون نامه‌نگاری نیز مراحل سرمایه‌گذاری را پیش می‌برند.

وی تاکید کرد: ما در سازمان سرمایه‌گذاری به دنبال جذب حداکثری سرمایه‌گذاران هستیم و همواره پیش پای آنها فرش قرمز پهن کرده‌ و دست آنها را می‌بوسیم.

موسوی همچنین اظهار داشت: اعتقاد داریم که باید با بودجه مالی، طرح‌های بزرگ کشور را اجرایی کرد و قطعا بدون سرمایه‌گذاری امکان اجرای طرح‌های عمرانی وجود ندارد.

معاون وزیر اقتصاد و دارایی خاطر نشان کرد: هم اکنون بخشی از درآمدهای کشور از محل فروش نفت به دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا حذف شده و به غیر از مالیات، تنها راه نجات کشور همین سرمایه گذاری خارجی است.

 

 

اقتصاد ایران بودجه سرمایه گذاران سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر