کد خبر: 813158 A

مدیرکل بهزیستی البرز:

مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به اهدای ۲۰۵۰ بسته لوازم التحریر به کودکان البرزی، ارزش ریالی هر بسته را ۳۵۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت : تا کنون بیش از هفتصد میلیون تومان برای خریداری این بسته ها هزینه شده است.

به گزارش ایلنا، اسدالله حیدری در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس گفت: برای دومین سال متوالی پویش مشق مهر با هدف تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزش تحت پویش بهزیستی و مناطق کمتر برخوردار آغاز شده است.

وی افزود: این پویش از سوی سازمان بهزیستی کل کشور و با همت خیرین و نیکوکاران ارجمند از تاریخ ۸ شهریور ماه شروع و تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت .

حیدری تصریح کرد : بهزیستی استان البرز تا کنون ۲۰۵۰ بسته لوازم التحریر تهیه و به کودکان البرزی اهداء کرده است که این اقلام شامل کوله پشتی ، دفتر ، مدادرنگی ، مداد ، پاک کن ، تراش ، خودکار ، خط کش ، ماژیک ، دفترچه یادداشت و بسیاری اقلام مورد نیاز دیگر دانش آموزان است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز ارزش ریالی هر بسته را ۳۵۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت : تا کنون بیش از هفتصد میلیون تومان برای خریداری این بسته ها هزینه شده است.

حیدری در پایان با دعوت از مردم نوع دوست البرزی در پویش مشق مهر گفت : مردم نیک اندیش و نوع دوست البرزی می توانند با مراجعه به معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی استان البرز و یا شهرستانها کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای تأمین هزینه های تحصیلی فرزندان محروم و نیازمند اهداء کنند.

 

مدیرکل بهزیستی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر