کد خبر: 812528 A

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با اشاره به صلابت و اقتدار نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: اجازه نخواهیم داد هیچ قدرتی نیم نگاهی ناپاک به ناموس و منافع ایران داشته و حتی تخیل شوم نسبت به این مرز و بوم داشته باشد.

به گزارش ایلنا، همزمان در آستانه فرا رسیدن 31 شهریور و هفته دفاع مقدس امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی فرمانده منطقه یکم امامت نداجا با حضور در مصلی بزرگ بندرعباس به سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگران این شهر پرداخت.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: نیروهای مسلح به رسم هر ساله سی و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس را با برگزاری رژه در روز یکشنبه گرامی خواهند داشت. یاد همه همسنگران قدیمی و  یاد همه شهدایی که در حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران از جان خود گذشتند و جان و مال خود را تقدیم آرمان های امام(ره) و انقلاب کردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:رژه 31 شهریور امسال با حضور همه نیروهای نظامی اعم از:ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج در مراکز استان ها برگزار می شود و این رژه در بندرعباس و تهران در مقیاس ملی برگزار خواهد شد که تفاوت برگزاری رژه 31 شهریور در بندرعباس نسبت به تهران این است که در بندرعباس در کنار رژه نیروهای پیاده و تجهیزات همزمان رژه دریایی و هوایی را نیز خواهیم داشت.

دریادار دوم محمدی در پایان گفت : من به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ملت شریف ایران این اطمینان را می دهم که آمادگی پرسنلی، لجستیکی و تجهیزاتی نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان به حدی است که با صلابت و اقتدار از نظام جمهوری اسلامی ایران حراست نموده و اجازه نخواهد داد هیچ قدرتی نیم نگاهی ناپاک به ناموس و منافع ایران داشته و حتی تخیل شوم نسبت به این مرز و بوم داشته باشد.

ایران خاک نظام جمهوری اسلامی ایران نیروهای مسلح نیروی دریایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر