کد خبر: 812464 A

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف 121 کیلوگرم مواد افیونی در یک عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد رستمی با بیان این مطلب افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از انتقال مواد افیونی توسط تعدادی از قاچاقچیان از شهرهای جنوبی استان کرمان به شهرستان میناب مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : مامورین ضمن هماهنگی با مقام قضایی حین گشت زنی نامحسوس در محور اصلی روستای سرنی به میناب سرانجام به یکدستگاه خودرو مشکوک و دستور توقف دادند که راننده به محض مشاهده ماموران با افزایش سرعت اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز مسیر طولانی خودرو متوقف و راننده در حین فرار در باغ‌های اطراف دستگیر شد.

این مسئول انتظامی اظهار داشت : در این رابطه خودروی اسکورت نیز توسط ماموران مستقر در ایست و بازرسی مقطعی شناسایی و توقیف و دو متهم دیگر نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی میناب خاطر نشان کرد : در بازرسی از خودروی حامل مواد مخدر مقدار 121 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

محمد رستمی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به اشرافیت کامل اطلاعاتی پلیس و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب ماموران در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نبوده و با سوداگران با قاطعیت برخورد می گردد.

استان کرمان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو فرمانده انتظامی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر