کد خبر: 812119 A

شاه بیگی خبر داد:

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت : عملیات احداث نخستین مجتمع رفاهی و پارکینگ کامیونی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون آغاز شده است .

محمد شاه بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: کلنگ احداث مجتمع خدمات رفاهی و پارکینگ انتظار کامیونی در هفته دولت توسط معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی به زمین زده شد و اکنون عملیات اجرایی و احداث آن آغاز شده است.

وی با اشاره به اهمیت احداث این مجتمع خدماتی رفاهی و پارکینگ انتظار در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون افزود: در این مجتمع هشت پارکینگ مجزا برای کامیون‌های در حال تردد به این منطقه ایجاد خواهد شد و کامیون‌ها براساس سیستم نوبت دهی اینترتی وارد منطقه ویژه خواهند شد که این امر باعث جلوگیری از ترافیک و ازدحام کامیون‌ها در داخل منطقه و همچنین در مسیر جاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: در قسمت رفاهی مجتمع رستوران، استراحتگاه، نمازخانه، سرویس بهداشتی، لمکده، فروشگاه عرضه مواد خوراکی ،حمام  و همچنین خدمات خودرویی شامل تعویض روغن ، آپاراتی ، کارواش و تعمیر گاه راه اندازی خواهد شد.

شاه‌بیگی خواستار سرمایه گذاری شرکت‌های بومی منطقه و سرمایه داران شهرستان تایباد در این مجتمع رفاهی شد و افزود: احداث و راه اندازی این مجتمع خدماتی رفاهی و پارکینگ کامیونی یک فرصت شغلی مناسب برای مردم بومی شهرستان تایباد است که می‌طلبد مردم منطقه مشارکت حداکثری در امر سرمایه گذاری در این مجتمع داشته باشند.

وی تامین اعتبار این مجتمع را از محل درآمد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون اعلام و بیان کرد: تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست که تا دهه فجر امسال این مجتمع خدماتی رفاهی و پارکینگ کامیونی را به بهره برداری برسانیم.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون اظهار کرد: دغدغه‌ ما ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان تایباد است و تلاش خواهیم کرد از ظرفیت‌های منطقه ویژه در این امر به درستی استفاده کنیم.

ترافیک درآمد منطقه ویژه اقتصادی خدمات رفاهی مواد خوراکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر