کد خبر: 812045 A

با حضور استاندار البرز انجام شد؛

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به بهره مندی مدارس مناطق کمتر برخوردار شهرستان های استان از کاروان تجهیزات و امکانات ورزشی برای مدارس گفت: ارزش این امکانات بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در مراسم دومین کاروان سراسری توزیع اقلام و تجهیزات ورزشی و بهداشتی با اولویت مدارس دخترانه که روز پنجشنبه در سالن امام علی (ع) آموزش و پرورش البرز برگزار شد، افزود: اکنون با حلول ماه مهر شاهد حضور گسترده فرهنگیان برای بدرقه کاروان تجهیزات به مدارس هستیم.

وی ادامه داد: این کاروان که در البرز به صورت نمادین در کشور با هدف توزیع تجهیزات به 6 شهرستان استان راه اندازی شده، ارزشی حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان دارد.

شهبازی گفت: عمده موضوعی که در این امر مد نظر بود، بهره مندی مدارس مناطق کمتر برخوردار استان از این امکانات بود.

وی افزود: در کل کشور اعتباری حدود 35 میلیارد تومان برای این طرح صرف شده است.

استاندار البرز افزود: البرز به لحاظ جمعیت دانش آموزی در رتبه نهم یا دهم کشور قرار دارد و به همت خیرین و تعامل سازنده بین آموزش و پرورش و مجموعه استان این امکانات تهیه و توزیع شد.

وی اضافه کرد: در همین راستا از استانداران و روسای ادارات خواسته شده که به منظور حل مشکل ترافیک در ۱۰ روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند  و در این بازه زمانی ساعت کاری ادارات از 8:30 دقیقه آغاز می شود.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر