کد خبر: 811716 A

سرهنگ گودرزی خبر داد:

رئیس پلیس راه استان از اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی با اعلام این خبر، گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز محدودیت های ترافیکی، اجرا می شود.

رئیس پلیس راه استان گفت: علاوه بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (27 شهریور ماه) تا ساعت 7 روز دوشنبه (اول مهر ماه) از محورهای "کرج - چالوس"، تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت نیز از محور مذکور ممنوع است.

وی، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه (29 شهریورماه) تا ساعت 2 بامداد روز شنبه(30 شهریور ماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17روز جمعه (29 شهریورماه) تا ساعت 2 بامداد روزشنبه (30شهریور ماه)از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ گودرزی، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای شنبه و یکشنبه(30 و 31 شهریورماه)تا ساعت 2 بامداد روزهای یکشنبه و دوشنبه (31 شهریورماه و اول مهرماه)از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روزهای شنبه و یکشنبه (30 و 31 شهریورماه) از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.    

رئیس پلیس راه استان البرز، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 به صورت شبانه روز، پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان است.

 

سرهنگ گودرزی محدودیت تزافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر