کد خبر: 811168 A

سلطان حسینی مطرح کرد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: برخی هیات های ورزشی در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در حد انتظار نتیجه نگرفتند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمد سلطان حسینی اظهار داشت: اعتبارات هیات ها بر اساس نتیجه به دست آمده در المپیاد تقسیم می شود و این درحالی است که برخی هیات ها در حد انتظار نتیجه نگرفتند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از هیات های ضعیف در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی هیات فوتبال بود که با وجود باشگاه های فعال استان نتیجه خوبی نگرفت و از رییس فدراسیون فوتبال باید گلایه کنیم که به هیات اصفهان اهمیتی نمی دهد، چراکه رئیس هیات دو سال است از خارج از استان آن را اداره می کند.

وی در خصوص وضعیت ورزشگاه نقش جهان گفت: از دو سال گذشته پیش بینی های لازم درباره استاندارد سازی این استادیوم صورت‌گرفت، اواخر سال گذشته جلسه ای بین وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه برگزار شده و قرارداد نهایی برای واگذاری نهایی ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد منعقد شد و یک مرحله دیگر تا انتقال پایانی مانده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان درباره بحث تغییرات در راس مدیریت این اداره خاطرنشان کرد: این سئوال را باید از وزیر ورزش بپرسید که آیا مدیرکل تغییر می کند یا خیر؟ با این حال شنیده می شود برخی افراد خود را کاندیدای مدیرکلی می دانند و برخی نیز تصور می کنند می توانند عملکرد بهتری داشته باشید.

وی افزود: تا زمانی که مسئولیت دارم، تمام تلاشم را برای ارتقاء ورزش استان به کار می گیرم، همچنان که رشد ورزش استان اصفهان در سال های گذشته نیز اتفاقی نبوده است.

استان اصفهان جهان رئیس فدراسیون فوتبال هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر