کد خبر: 810775 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرزگفت: استان البرز توفیق کسب رتبه 2 کشور در تعداد پرداخت تسهیلات تبصره 18 را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی با اشاره به تحقق سهم 20 درصدی 7 دستگاه اجرایی بیان کرد: برخی دستگاهها از جمله پارک علم و فناوری جهاد کشاورزی و راه شهرسازی بیش از سهم 20درصدی خود را دریافت کرده اند اما اصلی ترین دستگاهها که سهم 20درصدی خود را از دستگاه مربوطه وصول نکرده اند ارشاد اسلامی میراث فرهنگی و سازمان صمت است که کمتراز 20درصد دریافت کرده اند و این قابل قبول نیست لذا انتظار می رود با پشتکار نسب به تحقق سهم خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه در بحث رونق تولید با هیچ دستگاهی شوخی نداریم، افزود: تمام دستگاهها مکلف هستند با تمام توان در راستای تحقق سهم 20 درصدی خود اقدام نمایند و هیچ دلیل در خصوص محقق نشدن این امر پذیرفته نمی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اشاره به وضعیت استان از نظر پرداخت تسهیلات تبصره 18 در سطح کشور، گفت: طبق آخرین آمار، استان البرز از نظر تعداد تسهیلات رتبه 2 کشوری را دارد و در ارتباط با مبلغ پرداختی، دارای رتبه 4 است.

وی  تاکید کرد: استان البرز این پتانسیل و ظرفیت را دارد که همانند سال گذشته رتبه 1 را در پرداخت تسهیلات رونق تولید بدست آورد و از بانکها انتظار می رود تمام تلاش خود را برای تحقق این امر بکار برند.

 

جهانگیر شاهمرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر