کد خبر: 810738 A

با هدف بررسی خدمات انجام شده؛

استاندار البرز با هدف بررسی و بازدید از نحوه خدمات رسانی استان البرز عازم مناطق سیل زده در شهرستان باوی خوزستان شد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز عازم مناطق سیل زده در شهرستان باوی خوزستان شد و این در حالی است که از سوی وزیر کشور، ماموریت یافته بود به عنوان معین این مناطق سیل زده وارد عمل شود.

با تعیین استان البرز به عنوان معین استان خوزستان در بحران سیل براساس هماهنگی ها با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استانداری البرز، فرودگاه پیام کرج به مرکز تجمع، ساماندهی و ارسال هوایی کمکهای مردمی به سیل زدگان کشور تبدیل شد.

کمک‌های ارسالی در سه محور تجهیزات و ماشین آلات، اکیپ های امداد و نجات و اقلام مایحتاج سیلزدگان جمع‌آوری و ارسال شد، بطوریکه اقلام مورد نیاز با کمک نقدی توسط افراد حقیقی و حقوقی و با مشخص کردن میزان آن توسط دستگاه‌های هلال احمر، صمت و دفتر اقتصادی استانداری البرز خریداری و برای ارسال آماده سازی شد.

تمام اقلام ارسالی با توجه به زیرساخت مناسب شرکت شهرکهای صنعتی تجمیع و در قالب یک کاروان استانی متشکل از تیمی با محوریت سپاه پاسداران، هلال احمر، کمیته امداد و اصناف بود.

در کنار این امدادرسانی ها، البرز با هماهنگی استانداری خوزستان، مسئولیت امداد و خدمات‌رسانی به شهرستان باوی را عهده‌دار شد که تیم های تخصصی امداد و نجات و خدمات دهی به مدت چند روز با حضور میدانی در این شهرستان به ارائه خدمات به سیل زدگان پرداختند.

همچنین با همدلی بین دستگاه های اجرایی مختلف در خوزستان طرح همبستگی ملی برای ساخت منازل مردم  سیل زده با هدف ساخت و مرمت ۶۰۰ خانه شکل گرفت.

باگذشت پنج ماه، حضور امروز استاندار البرز در مناطق سیل زده حاکی از ادامه همدلی و وفاق مردم استان البرز برای سازندگی هرچه بیشتر است که بارقه امید را در دل سیل زدگان خوزستانی، روشن نگاه می دارد.

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر