کد خبر: 810721 A

شهردار نظرآباد در مراسم معارفه خود مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با معرفی و شرح سوابق مجتبی عسگری، شهردار جدید نظرآباد تصریح کرد: یقین دارم با مدیریت وی در سمت شهردار و تشریک مساعی اعضای شورای شهر نظرآباد، شاهد توسعه و آبادانی روز افزون این شهر باشیم.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور امروز در مراسم معارفه مجتبی عسگری، شهردار منتخب نظرآباد، اظهار داشت: مدیریت شهری، مدیریتی فرابخشی و بسیار پیچیده است چراکه در تمامی حوزه ها عهده دار مسئولیت است. 

وی تاکید کرد: باید در فرصتی که عهده دار مسئولیت هستیم تا آخرین لحظه با اراده ای مصمم پای کار باشیم. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با معرفی و شرح سوابق مجتبی عسگری شهردار جدید نظرآباد تصریح کرد: ایشان از کارکنان پیگیر و پرتلاش شهرداری بوده و نسبت به مدیریت حوزه شهری اشراف کامل دارند. 

وی اضافه کرد: یقین دارم با مدیریت وی در سمت شهردار و تشریک مساعی اعضای محترم شورای شهر نظرآباد، شاهد توسعه و آبادانی روز افزون این شهر باشیم. 

درویش پور گفت: مدیریت پسماند، پاکیزگی و آراستگی شهر بدیهی ترین و اولین وظیفه در حوزه شهری است.  

وی با اشاره به اهمیت مدیریت ساخت و سازهای شهری افزود: پیامد تصمیمات اتخاذ شده در حوزه شهرسازی در دراز مدت نمایان می شود بنابراین در راستای پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز باید بطور جد اقدام شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی یادآور شد: از ظرفیت های بخش خصوصی در امر سرمایه گذاری و تسریع در اجرای پروژه ها و طرح های خدماتی و عمرانی بطور مطلوب استفاده شود.

ساخت و ساز غیر مجاز، خط قرمز من است

 مجتبی عسگری, شهردار جدید نظرآباد نیز در مراسم معارفه خود در حضور مسئولان استانی و شهرستان گفت: از حُسن اعتماد شورا برای انتخاب در این ‌پست تشکر می کنم و تلاش خواهم کرد در مدت زمان خدمت خود در این شهر بهترین عملکرد را رقم بزنم.

وی تاکید کرد: ساخت و ساز غیرمجاز خط قرمز من است و عوامل پلیس ساختمانی ما باید به گونه ای رفتار کنند که نگرش های گذشته رفع شود و سلامت اداری را در امور خود لحاظ کنیم. 

شهردار جدید نظرآباد مطرح کرد: یکی از خواسته های به حق ما ادامه مسیر قطار برقی به شهر نظرآباد است که تلاش می کنیم ‌محقق شود.

 

مجتبی عسگری شهردار نظرآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر