کد خبر: 810665 A

حسین عباسی فرماندار پیشوا با حضور در روستای قلعه سین از پروژه گازرسانی به گلخانه های جنوب شهرستان بازدید کرد.

 به گزارش ایلنا، در این بازدید معاون فنی و عمرانی فرماندار، کارشناس امور شهری و روستایی استانداری، سرپرست اجرای طرح‌های گازرسانی شرق استان تهران، رئیس اداره گاز و ناظر پروژه گازرسانی به گلخانه‌های جنوب پیشوا نیز حضور داشتند.

حسین عباسی فرماندار پیشوا در این بازدید گفت: پروژه ۷۰ کیلومتر گازرسانی به گلخانه‌های پیشوا از مصوبات سفر معاون اول رئیس جمهور به شهرستان است.

وی افزود: حدود ۲۳ کیلومتر این پروژه، پیش از این اجرا و به بهره برداری رسیده است.

عباسی خاطرنشان کرد: در اسفندماه سال گذشته و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، پروژه گازرسانی به گلخانه های جنوب پیشوا در روستای معین آباد کلنگ زنی و عملیات اجرایی گازرسانی به گلخانه های روستاهای قلعه سین، معین آباد و قشلاق معین آباد به طول ۲۰ کیلومتر و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال آغاز شد.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: پروژه گازرسانی به گلخانه های شمال پیشوا نیز در اردیبهشت ماه سال جاری به طول ۲۷ کیلومتر و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در روستای زواره بید کلنگ‌زنی شد که با بهره‌برداری از آن، گلخانه‌های حدود ۱۰ روستای پیشوا از جمله روستاهای طارندبالا، طارند پایین، شوش آباد، زواره بید، شوران، شعیب‌آباد، علی آباد و …گازرسانی می شوند.

 

شرکت گاز استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر