کد خبر: 810599 A

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری پنج متهم سرقت منزل و انهدام باند سارقان منزل و اماکن خصوصی با 16 فقره سرقت در روستای مهرآباد بخش رودهن خبر داد.

به گزارش ایلنا،محمدحسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در خصوص دستگیری باند سارقان در رودهن اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی به شیوه و شگردهای  مشخص، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کلانتری 16 مهرآباد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، در این خصوص افزود: کارشناسان انتظامی پس از بررسی تمامی سرقت ها که به صورت باندی و به یک شیوه بوده است.

وی تصریح کرد: با پیگیری ها و اقدامات اطلاعاتی پلیس، سرانجام یک نفر از سارقان در عملیاتی غافلگیرانه به همراه اموال مکشوفه در مخفیگاه خود دستگیر شد.

وی در ادامه با بیان اینکه سارق در یکی از ویلاهای اطراف سرایدار بوده افزود: متهم در تحقیقات انجام شده به 16 فقره سرقت اموالی از قبیل موتور برق، دستگاه چمن زن، کابل، پتو و... و معرفی همدست متواری خود اعتراف کرد.

وی ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روامه زندان شد.

وی در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم اطلاعات و هوشیاری شهروندان است گفت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اصول حفاظت فیزیکی ساختمان و هشدارهای پلیس که از طریق رسانه های نوشتاری و مجازی منتشر می گردد، هرگونه تردد مشکوک افراد و وسایل نقلیه را بلافاصله از طریق شماره رایگان 110 به پلیس اطلاع دهند و نکات محافظت از اموال خود را در هنگام حضور و عدم حضور به خوبی بدانند.

 

سارقان اماکن خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر