کد خبر: 810590 A

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان البرز:

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان البرز در جلسه هماهنگی امور اشتغال زندانیان در استان، گفت : اشتغال زندانیان به عنوان یکی از مهم‌ترین فرایند های اصلاح و تربیت زندانیان به شمار می رود .

به گزارش ایلنا حمیدرضا سانگرد در جلسه هماهنگی امور اشتغال زندانیان البرز که در دفتر  معاون دادستان و رئیس اجرای احکام کیفری کرج و با حضور معاون مدیر کل زندان‌های استان و مدیران ندامتگاه‌های تابعه استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: ما در حال حاضر ۱۵ تا ۲۰هزار متر فضای کارگاهی تنها در یکی از مراکز چهارگانه خود در استان البرز داریم و امیدوارم با ظرفیت‌های بالقوه ای که دارا هستیم، بتوانیم بیش از ۷هزار نفر از زندانیان ندامتگاههای قزلحصار و رجایی شهر و دو ندامتگاه کرج و فردیس را در بخش اشتغال و حرفه آموزی، فعال کنیم.

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان البرز، افزود: تهیه بانک اطلاعاتی مشترک بین زندان‌ها، دادگستری و صاحبان صنایع ما را کمک می کند تا جامعه هدف خود را بهتر بشناسیم .

در حال حاضر مدیریت امور زندان رجایی‌شهر و ندامتگاه قزلحصار تحت نظر تهران است اما کارگاه های آن تحت نظر بنیاد تعاون زندانیان البرز اداره می شود.

 

استان البرز اشتغال زندانیان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر