کد خبر: 810570 A

در آستانه بازگشایی مدارس انجام شد؛

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از تشدید نظارت بر بازار عرضه نوشت افزار، پوشاک، کیف و کفش در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد مجرد با اعلام این خبر گفت: در آستانه بازگشایی مدارس طرح نظارت ویژه بر بازار فروش پوشاک، کیف، کفش و نوشت‌افزار با حضور گشت‌های مشترک ویژه این نهاد نظارتی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت در حال انجام است.

مجرد افزود: در اجرای این طرح اصنافی که نسبت به درج قیمت مصوب روی کالاها و اجناس اقدام نکرده اند، تذکر دریافت خواهند کرد.

معاون برنامه ریزی فرمانداری کرج  در ادامه با قدردانی از تلاش‌های بازرسان و ناظران گفت: نظارت بر بازار بازگشایی مدرسه‌ها تا گذر از شلوغی بازار خرید و بازگشایی مدرسه‌ها ادامه خواهد داشت.

مجرد گفت: به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گشت‌های بازرسی و نظارت در طول سال و در مناسبت‌های مختلف فعال است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری کرج هشدار داد: درج نکردن قیمت، صادرنکردن فاکتور، رعایت نکردن قیمت مصوب و مطابق با نرخ متعارف اقلام، بیشترین تخلفات مشهود در گشت ها بوده است.

وی با بیان اینکه شهروندان تخلفات مربوط به بازار خرید و فروش کالا و خدمات را با شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت اعلام کنند، افزود: واحد‌های صنفی متخلف جریمه و با آنها طبق قانون برخورد می‌شود.

نطارت بازار نوشت افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر