کد خبر: 810489 A

مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی از پرداخت مطالبات تیرماه داروخانه ها و خرداد سایر موسسات درمانی استان خبر داد.

سید مرتضی وجدان مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در مشهد گفت: در سومین مرحله از پرداخت مطالبات سال‌جاری که تا ۱۶ شهریور ماه انجام شده است مبلغ ۹۳ میلیارد تومان از مطالبات موسسات درمانی طرف قرار داد با اداره کل بیمه سلامت استان و همچنین مراکز خدمت رسانی سطح یک روستاییان پرداخت شد.

وی افزود: از این مبلغ حدود ۵۴ میلیارد و ۸۷ میلیون تومان مربوط به بخش دانشگاهی که شامل اسناد موسسات و بیمارستانهای دانشگاهی و مطالبات سطح یک روستائیان، عشایر و شهرهای زیر۲۰ هزار نفر جمعیت بوده است و همچنین مبلغ ۳۸ میلیارد و ۹۱۳ میلیون تومان نیز مربوط به مطالبات بخش غیر دانشگاهی بوده است.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت:مطالبات خرداد ماه مراکز دیالیز، مطب‌های پزشکان و دندانپزشکان نیز به صورت قطعی، ۷۰ درصد مطالبات خرداد ماه موسسات و دانشگاهها و علی الحساب خرداد بیمارستانهای غیردانشگاهی در سطح این استان نیز پرداخت شده است.

وی افزود: به منظور تشویق پزشکان شرکت کننده در "طرح نسخه نویسی الکترونیک" نیز همه مطالبات اسناد پذیرش شده نسخ الکترونیکی در خراسان رضوی به صورت خارج از نوبت تا تیر ماه پرداخت شد.

وجدان گفت: هم اکنون ۹۰ درصد اسناد پذیرش شده مرداد ماه این گروه از پزشکان خراسانی نیز در حال پرداخت است.

الکترونیک خدمت رسانی خراسان رضوی سلامت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر