کد خبر: 810196 A

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی استاندار این استان در کشور بی نظیر بوده و پیش از این هم توسط وی در استان کرمان اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی با بیان اینکه اجرای این طرح نیازمند همکاری همه دستگاه هاست گفت: امیدواریم این طرح به نتیجه برسد و طعم شیرین اقتصاد مقاومتی را در استان لمس کنیم. 

وی اظهار داشت: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی، ضرب الاجل در قراردادها و الگوی کار سرمایه گذاران در ارتباط با اقتصاد مقامتی باید مشخص باشد و زمانی این طرح موفق خواهد بود که به کاهش بیکاری بیانجامد. 

وی توجه به سرمایه های داخلی در شهر مشهد را ضروری دانست و گفت: ورود دست کم ۹۰۰ هزار میلیارد ریال سرمایه به این شهر باید به گونه ای باشد که هیچ بیکاری در این شهر نباشد.

امام جمعه مشهد افزود: اتاق اصناف و اتحادیه ها باید با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدامات جدی تر در این زمینه انجام دهند.

وی اظهار داشت: بازار پوشاک مشهد بسیار قوی است، باید بررسی کنند که چه تعداد واحد تولیدی دچار مشکل هستند. نباید سرمایه های داخلی این شهر صرف خرید جنس از بازار دیگر کشورها شود و واحدهای تولیدی در شهر نابود گردند و کارگران حقوق معوقه داشته و شرمنده خانواده خود باشند. 

وی گفت: کاسبی که به منظور سود بیشتر در کنار حرم مطهر امام هشتم (ع) سرمایه و پول زائر را به جیب سرمایه دار خارجی بریزد و جنس او را وارد کند و بفروشد، مورد غضب حضرت امام رضا (ع) قرار می گیرد و زندگی وی خاکستر می شود. 

استان کرمان خراسان رضوی سرمایه مشهد ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر