کد خبر: 810172 A

استاندار خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی گفت: همانطور که رزمندگان اسلامی در دوران دفاع مقدس با روحیه فداکاری بدون ادعا و امکانات خرمشهر را آزاد کردند امروز نیز همچنان به همان روحیه برای انجام کارهای مملکت نیاز داریم.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، علیرضا رزم‌ حسینی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی افزود: گرچه تحریم‌ها وجود دارند، تشدید شده‌ و مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند اما ظرفیت‌های فراوانی در ایران وجود دارد که می‌بایست از آنها برای رفع مشکلات بهره گرفت.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی نباید دست روی دست گذاشت بلکه باید هر میزان که می‌توان کار کرد و از انجام کارها هر چند هم اندک منصرف نشد. بر این اساس می بایست در حوزه فرهنگ و اقتصاد چنان قوی بود که هیچ کسی در داخل و خارج نتواند نارضایتی ایجاد کند، مردم مسئولیت را به صورت امانت به ما سپرده اند و باید هر میزان که می‌توانیم برای آنها و رفع مشکلات‌شان کار کنیم.  

استاندار خراسان رضوی وحدت را رمز موفقیت در این مسیر ذکر و بیان کرد: هم اینک چنین وحدتی در اهداف و اجرای امور بین مسئولان در این استان وجود دارد.  

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را "مردم پایه و مبتنی بر اسلام و ولایت فقیه" توصیف و بیان کرد: اگر میخواهیم این نظام مقدس استمرار داشته باشد باید جامعه را توانمند نماییم. جامعه ای توانمند است که در حوزه فرهنگ و اقتصاد قوی باشد. به این منظور می‌بایست تورم، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی مهار شده و کاهش یابند.

بیکاری جامعه خراسان رضوی دوران دفاع مقدس خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر