کد خبر: 810163 A

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت ۲ مامور کلانتری ۱۲ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری دراین باره گفت: دیروز با تلاش کارآگاهان زبده پلیس آگاهی، عامل شهادت ۲ مامور گشت کلانتری ۱۲ شهرستان ایرانشهر شناسایی و دستگیر شد.
 
وی افزود: تیم گشت کلانتری ۱۲ شهرستان ایرانشهر ساعت ۲۴:۰۰ شامگاه دوم آذرماه سال ۹۲ در اجرای طرح امنیت محله محور هنگام گشت زنی در محدوده چهارراه پاستور خیابان بلوچ، به یک دستگاه پژو ۴۰۵ که جلوی بانک توقف کرده بود، مظنون شدند.
 
سردار قنبری عنوان کرد با نزدیک شدن خودرو پلیس به محل برای بررسی موضوع، سرنشینان خودروی پژو ناگهان با بیرون آوردن یک قبضه سلاح کلاش، اقدام به شلیک به سمت عوامل انتظامی کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این حادثه ستوان سوم "مجید بادامچی" و سرباز وظیفه "حسین رفسنجانی" به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و متهمان با بجا گذاشتن خودرو بلافاصله از محل متواری شدند.
 
وی افزود: با ردزنی اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی یکی از متهمان که از آن زمان تاکنون در ارتفاعات صعب العبور منطقه "نایگون" مخفی شده بود، سرانجام روز گذشته هنگام تردد در سطح شهر ایرانشهر با یک دستگاه موتورسیکلت در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

استان سیستان و بلوچستان پژو خودرو سیستان و بلوچستان محمد قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر